قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه / دانلود هدیه ویژه زبان برتر

دانلود هدیه ویژه زبان برتر

شاید شما نیز جزء آن دسته از افرادی باشید که تصور می کنند فراگیری زبان در یادگیری یک سری قوانین و قواعد گرامری و حفظ کردن تعدادی لغت خلاصه می شود. در صورتی که روشن است که مهم ترین نکته توانایی استفاده از آن قواعد و لغات یاد شده در مکالمات روزمره و در ارتباط برقرار کردن با دیگران است. هدف نهایی از فراگرفتن قواعد و لغات برقراری ارتباط و گفتگو کردن روان و سلیس است.

نکته ی مهم اینجاست که در هر زبانی تعدادی اصطلاح وجود دارد که در طی زمان ساخته شده و برخی از آن ها حتی به اقتضای زمان نیز تغییر می کنند. فراگیری و استفاده از این اصطلاحات روزمره بسیار به شما کمک خواهد کرد تا هرچه بیش از پیش شبیه به یک شخصی زبان انگلیسی زبان مادری اوست، سخن بگویید.

اما فراگیری این عبارات و اصطلاحات با خواندن کتاب و جزوه بسیار کار دشواری است. زیرا درک این موضوع که این اصطلاح را کجا و چگونه باید استفاده کرد کار دشواری است. زیرا گاه این عبارات در موقعیت های مختلف معانی متفاوتی خواهند داشت.

از این رو بهترین راه برای یادگیری مجموعه ی پرکاربردترین اصطلاحات در مکالمات روزمره دیدن فیلم و سریال است. در اکثر فیلم ها و سریال ها داستان هایی روایت می شود و موقعیت هایی مشابه به موقعیت های زندگی واقعی رخ می دهند. به همین دلیل می توان اصطلاحات را در موقعیت و با مثالی عینی فرا گرفت.

اما نکته ی مهم اینجاست که هرچه زبان استفاده شده در فیلم یا سریال ساده تر، واضح تر و قابل فهم تر باشد برای درک مطلب مناسب تر است. همچنین هرچه موضوع فیلم یا سریال مورد نظر به اتفاقات زندگی واقعی و روزمره ی ما نزدیک تر باشد، راحت تر میتوان با آن همزاد پنداری کرد و موقعیت های مشابه برای استفاده از اصطلاحات را در زندگی و مکالمات خود یافت.

از میان هزاران فیلم و سریال فوق العاده ی ساخته شده طی سال ها، سریال friends یکی از زیباترین و ماندگارترین سریال های ساخته شده در تاریخ است. این سریال که در ژانر کمدی ساخته شده است، در واقع یک reality show (نمایش واقعیت) است. به این معنی که اتفاقات آن بسیار به زندگی واقعی نزدیک است و  همچنین در زمان ضبط برنامه تعدادی تماشاگر در حال تماشای روند ضبط سریال هستند.

این سریال آمریکایی که در ۱۰ فصل ساخته شده است، در سال ۱۹۹۶ آغاز و در سال ۲۰۰۶ پایان یافت. داستان روایت شده داستان شش دوست صمیمی است که در طی سال ها با اتفاقات و وقایع مختلفی دست و پنجه نرم می کنند ولی همیشه در کنار هم می مانند.

زبان استفاده شده در این سریال دارای اصطلاحات روزمره و کاربردی بسیاری است و همین طور نحوه ی صحبت کردن و لهجه ی بازیگران ساده و واضح است و کاملا مناسب برای کسی که قصد دارد توانایی های درک مطلب، توانایی شنیداری و گفتاری خود را تقویت کند.

از این رو ما بر آن آمدیم تا تمامی قسمت هایی از سریال را که در آن ها اصطلاحات پرکاربرد روزمره موجود است، به همراه متن انگلیسی و معادل فارسی آن در اختیار شما قرار دهیم. با مشاهده ی این فیلم ها شما میتوانید با مشاهده ی مثال در موقعیت های مختلف با کاربرد دقیق آن اصطلاح آشنا شوید.

این سریال در ۱۰ فصل و هر فصل ۲۴ قسمت ساخته شده است. محاسبه ی حجم مطالب قابل فراگیری از آن برعهده ی خود شماست.

 

 

این کتاب ارزشمند رو همین حالا به صورت کاملا رایگان می توانید دانلود کنید

برای دانلود کتاب لطفا ایمیلتون را وارد کنید تا مطالب ارزشمند و رایگان دیگر سایت هر هفته برای شما ارسال شود

توجه کنید که هدیه به ایمیلی که وارد می کنید ارسال می شود.
پس حتما باید ایمیل واقعی خود را وارد کنید.

 

توجه : اگر جی میل دارید و احساس می کنید ایمیل هدیه به دست شما نرسیده است لطفا پوشه Promotions ایمیل خود را چک کنید. به احتمال زیاد در این پوشه ایمیل ما را دریافت خواهید کرد. اگر هم ایمیل یاهو دارید و احساس می کنید ایمیل هدیه برای شما ارسال نشده است پوشه اسپم ایمیل خود را چک کنید.